درباره شرکت رایان مهر یسنا

شناسنامه شرکت

شرکت رایان مهر یسنا به شماره ثبتی 490525 در اداره ثبت شركت های تهران به ثبت رسیده است. این شرکت به مدیریت آقای علیرضا حمداللهی در شهر تهران فعالیت می نماید. ایشان کارشناس ارشد اقتصاد بوده و 10 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب دارند. همچنین پروژه برنامه زنده تلویزیونی 626 پخش شده از شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز توسط ایشان انجام پذیرفته است که مستندات آن در بخش نمونه کارها نیز آمده است.

آشنایی با حیطه فعالیت شرکت

طراحی و برنامه نویسی تحت وب

عمده فعالیت های این شرکت به طراحی و برنامه نویسی تحت وب اختصاص دارد. البته این خدمت لزوماً همگن و به یک شکل نخواهد بود. برای مثال برخی از مشتریان خدمات گسترده و متنوع خواسته و برعکس برخی مشتریان نیز صرفاً یک وب سایت ساده را طلب می کنند. البته تمامی وب سایت ها یک سری خصوصیات را بایستی داشته باشند. موادری از قبیل ریسپانسیو بودن، لودینگ سریع، استفاده از ابزارهای بهینه برای موتورهای جستجو، استفاده از ماژول های متناسب با نیاز مشتری و غیره.

فروش هاست و دامنه

پکیج های متنوعی برای فروش فضای هاست و انواع دامنه های اینترنتی وجود دارد. که قیمت ها به تناسب نوع آنها می باشد. دامنه های ملی با پسوند ir در پژوهشگاه دانش های بنیادی ایران با هویت ملی ثبت می گردد و شرکت رایان مهر یسنا نیز مطابق با قوانین سازمان ثبت دامنه ملی فعالیت می نماید. دامنه های بین الملل نیز مطابق قوانینی که در بخش قوانین سایت آمده است به فروش می رسد و طبیعتاً مشتریان حق دارند هر موقع که صلاح دیدند آنرا منتقل نموده و یا DNS های آنرا تغییر دهند و شرکت رایان مهر یسنا به هیچ عنوان مشتریان محترم را مجبور به استفاده از خدمات خود نخواهد کرد و به انتخاب خود مشتریان هست که از سرویس هاستینگ این شرکت استفاده کنند و یا خیر.

نکته مهم

شرکت رایان مهر یسنا به هیچ عنوان در حیطه فروش بازارسیاه گونه دامنه فعالیت نمی کند. به عبارت دیگر فروش دامنه در این شرکت یک نرخ مشخصی دارد و مشتری خودش آنرا انتخاب و خرید می نماید و پس از خرید نیز دامنه متعلق به مشتری می باشد و این حق را خواهد داشت که آنرا منتقل کند.